बलिउड अभिनेता रितेश र अभिनेत्री जेनेलियाको विवाह भएको ९ वर्ष पुरा

फागुन ११, २०७७  | १८७ पटक पढिएको

काठमाडौं । बलिउड अभिनेता रितेश देशमुख र अभिनेत्री जेनेलिया डिसुजाको विवाह भएको ९ वर्ष पुरा भएको छ । उनीहरुले आफ्नो फ्यानहरुको लागि वैवाहि जीवन खुसी राख्ने केही रहस्य सेयर गरेका छन् ।

रितेशको भनाई अनुसार सम्मानलाई सजिलो तरिकाले भंग गर्न सकिन्छ तर तपाईले आफ्नो सीमा नाघ्न हुँदैन । वैवाहि जीवनमा आउने हरेक समस्याको समाधान गर्ने भनेको आपसी सम्झदारीले हो । वैवाहिक जीवनलाइै खुशी र रोमान्टिक बनाउन श्रीमान–श्रीमतीको बीचमा सधैँ सम्मान हुनुपर्छ । एकले अर्कोको कमजोरीको फाइदा उठाउनु भन्दा सदुपयोग गरेर रमाउनु पर्छ ।

रितेश र जेलियाको बीचमा ९ वर्षदेखि प्रेम थियो । उनीहरुले आफ्नो प्रेमको बारेमा कसैलाई पनि थाहा हुन दिएका थिएनन । उनीहरुले सन् २०१२ मा विवाह गरेका हुन् । उनीहरुको विवाह हिन्दु र क्रिश्चियन दुबै तरिकाले भएको थियो ।

दैनिक अनलाइन

प्रतिक्रिया दिनुहोस

नयाँ समाचार


लोकप्रिय समाचार