२०७९ माघ १७, मंगलबार

अवार्डमा यती बोल्ड उर्वशी

फागुन ०६, २०७५  | २०४६ पटक पढिएको
बलिउडमा नायिका उर्वशी रौटेलाको चर्चा अभिनयले भन्दा पनि हट अवतारले बढी हुन्छ । उर्वशीले अभिनय गरेको चलचित्र ‘ग्रेट ग्रान्ड मस्ती’ले खासै व्यापार गरेन । यसैले पनि उनलाई अहिले बलिउडमा टिक्न गाह्रो भैरहेको छ ।

उनै उर्वशी हालै मात्र मुम्बइमा आयोजना भएको ‘फिल्मफेयर ग्ल्यामर एन्ड स्टाइलिस अवार्ड’मा पुगिन् । अवार्ड समारोहमा पुगेकी उर्वशीको बोल्ड पहिरनले धेरैको ध्यान तान्यो । उर्वशीले माथिल्लो भागमा अत्यन्त खुलेको पहिरन लगाएकी थिइन् । उर्वशीले भने विभिन्न पोजमा तस्बिर खिचाइन् । उर्वशी बलिउडमा चलचित्रमा आइटम नृत्य गरेर पनि चर्चामा छिन् ।

साक्षी खबर अनलाइनमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ ।
यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक, ट्विटर, युट्युबमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस