२०७९ माघ १३, शुक्रबार

नगर विद्यालय स्तरिय नृत्य तथा गायन प्रतियोगिता हुने

चैत्र २०, २०७५  | १७३७ पटक पढिएको

– कपिल लामिछाने

२० चैत्र, दाङ । नव वर्ष २०७६ सालको अवसर पारी तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. १८ को आयोजनामा तुलसीपुर नगर विद्यालय स्तरिय नृत्य तथा गायन प्रतियोगीता हुने भएको छ ।

नेपाली लोक कला र संस्कृतिलाई बचाई राख्न अनि नयाँ वर्षलाई स्वागत गर्नका लागी उक्त कार्यक्रम गर्न लागिएको संयोजक पूर्ण पुनले जानकारी दिए । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं १८ को पुरानो भवन हालको नगर स्वास्थ चौकीको प्राङ्गनमा उक्त कार्यक्रम गर्ने निर्णय गरिएको छ । नृत्य र गायनमा प्रत्येक विद्यालयबाट १ जना छात्र र १ जना छात्राले सहभागिता जनाउन पाउनेछन् ।

यस प्रतियोगीतामा भाग लिन कुनै शुल्क लाग्ने छैन् । तुलसीपुर उपमहानगरपालिकामा रहेका सम्पुर्ण विद्यालयहरुले सहभागीता जनाउन पाउने उक्त कार्यक्रम बैशाख १ गते बिहान ११ बजेबाट सञ्चालन हुने प्रचारप्रसार समितिका संयोजक कपिल लामिछानेले जानकारी दिएका छन् ।

साक्षी खबर अनलाइनमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ ।
यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक, ट्विटर, युट्युबमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस